منتديات كركوك تايمز
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

منتديات كركوك تايمز

منتديات كركوك تايمز

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فيــرو - 3141
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Emptyپێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) I_voting_barپێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Empty 
شميران كركوكي - 2120
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Emptyپێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) I_voting_barپێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Empty 
Rasti - 1769
zoba - 1578
كــاردينيــا - 1350
دمعة حزن - 579
A.O.J - 538
Aramos - 497
ديدار - 410
دانيار كوردى - 404
مواضيع مماثلة
المواضيع الأخيرة
» استضافة مجانية مع دومين .com مجاني مدى الحياة
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالخميس 10 ديسمبر 2015, 4:36 pm من طرف hayderaltimimi

» ليلى والخمسين حرامي .. بقلمي
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالإثنين 09 نوفمبر 2015, 7:19 pm من طرف حجي تمساح

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:56 pm من طرف فيــرو

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:52 pm من طرف فيــرو

» ثغرة XSS
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالثلاثاء 27 أغسطس 2013, 5:20 pm من طرف فيــرو

» موقع يقدم اخر الثغرات
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:04 am من طرف فيــرو

» ثغرة جديدة
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:01 am من طرف فيــرو

» برنامج الهجوم على المواقع
پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 4:57 am من طرف فيــرو

عداد الزوار

hit counter

شاطر | 

پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید )

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Empty
مُساهمةموضوع: پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید )   پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالإثنين 29 نوفمبر 2010, 12:01 am

بـریاره‌ سـبه‌ی دووشـه‌ممه‌ كاتژمێر11:00ی شـه‌و لـه‌میانی یـارییه‌كانی خـولی ئیسپانیا له‌ جـه‌وله‌ی سێزده‌هه‌م دا له‌یاری كلاسیكۆی خـولی ئیسپانیا هـه‌ردوو یانه‌ی بـه‌رشلۆنه‌ و ریال مه‌درید روبه‌روی یه‌ك ببنه‌وه‌ له‌ یاریگای كـامپ نـو ته‌یبه‌ت بـه‌ یانه‌ی بـه‌رشلۆنه‌. مـۆرینهۆ ‌نایوێت لـه‌سـه‌رده‌ستی بـه‌رشلۆنه‌ تـوشی یـه‌كه‌م دۆران بێت له‌م وه‌رزه‌ دا و نایوێت پێشه‌نگی خـولی ئیسپانیا به‌ربدات له‌سـه‌رده‌ستی یانه‌ی به‌رشلۆنه‌ یـانه‌ی ریال مه‌درید بـه‌سـه‌ركردایه‌تی كریستانۆ رۆناڵدۆی گـۆڵكاری خـولی ئیسپانیا بـه‌باشی خـۆی ئاماده‌كردووه‌ و چـاوه‌روانی یارییه‌كه‌ده‌كات ، له‌لایان خـۆشیه‌وه‌ یانه‌ی بـه‌رشلۆنه‌ كـه‌له‌ناو خـاك و له‌به‌رده‌م هـانده‌رانی خـۆی روبه‌روی یانه‌ی ریال مه‌درید ده‌بێته‌وه‌ نـایوێت دووچـاری دۆرانبێت و هـه‌وڵ ده‌دات سێ خـاڵی یارییه‌كه‌ به‌ده‌ست بهێنێت و خـۆی بگێنێته‌ پێشه‌نگی خـولی ئیسپانیا . واپێشبینی ده‌ كرێت یارییه‌كه‌ی بته‌هێز و كراوه‌ بێت ، واپێشبینی ده‌كرێت پێكاته‌ی هـه‌ردوو یأنه‌ی بـه‌رشلۆنه‌ و ریال مه‌درید بـه‌م شێوه‌بێت

پێكاته‌ی یانه‌ی به‌رشلۆنه‌

ڤاڵدیس

ئه‌بيدال - بيكيه - پیۆڵ – ئه‌لفێس

( بوسكيتس ) یان( ماسكيرانو)

چافى – ئه‌نيستا

پیدرۆ - ميسى

ڤيا
..........................................................

پێكاته‌ی یانه‌ی ریال مه‌درید

كاسياس

مارسيلو - كارفالهو - پیپی - راموس

ئه‌لونسو – سامی خضیره‌

رونالدو - اوزيل - دی ماريا

هيگوين
ســانی نـاصیح \ نـیوڵاین ســپۆرت
توقيــع العضو شميران كركوكي
ديدار
عضو ذهبيعضو ذهبي
ديدار
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید )   پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالجمعة 03 ديسمبر 2010, 1:06 am

ده‌ست خۆش سه‌ركه‌وتوبیت
توقيــع العضو ديدار
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید )   پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید ) Icon_minitimeالجمعة 03 ديسمبر 2010, 1:45 pm

سوپاس بۆپه‌یامه‌كه‌ت
توقيــع العضو شميران كركوكي

پێكاته‌ی كـلاسیكۆ ( بـه‌رشلۆنه‌ × ریال مه‌درید )

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق الرجوع الى أعلى الصفحة 

مواضيع مماثلة

+
صفحة 1 من اصل 1

(( مَا يَلْفِظُ مِنْ قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَقِيبٌ عَتِيدٌ))