منتديات كركوك تايمز
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

منتديات كركوك تايمز

منتديات كركوك تايمز

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فيــرو - 3141
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Emptyبراوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا I_voting_barبراوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Empty 
شميران كركوكي - 2120
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Emptyبراوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا I_voting_barبراوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Empty 
Rasti - 1769
zoba - 1578
كــاردينيــا - 1350
دمعة حزن - 579
A.O.J - 538
Aramos - 497
ديدار - 410
دانيار كوردى - 404
المواضيع الأخيرة
» استضافة مجانية مع دومين .com مجاني مدى الحياة
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالخميس 10 ديسمبر 2015, 4:36 pm من طرف hayderaltimimi

» ليلى والخمسين حرامي .. بقلمي
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالإثنين 09 نوفمبر 2015, 7:19 pm من طرف حجي تمساح

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:56 pm من طرف فيــرو

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:52 pm من طرف فيــرو

» ثغرة XSS
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالثلاثاء 27 أغسطس 2013, 5:20 pm من طرف فيــرو

» موقع يقدم اخر الثغرات
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:04 am من طرف فيــرو

» ثغرة جديدة
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:01 am من طرف فيــرو

» برنامج الهجوم على المواقع
براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 4:57 am من طرف فيــرو

عداد الزوار

hit counter

شاطر | 

براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Empty
مُساهمةموضوع: براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا   براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالأحد 08 أغسطس 2010, 5:10 pm

براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Kurdzhin-ee57fd4ba0
به‌پێی هه‌واڵێك كه‌ له‌ (ئاژانسی په‌یامنێر) بڵاوكراوه‌ته‌وه‌ براوه‌ی خه‌ڵاتی زۆترین بڕه‌ پاره‌ی به‌رنامه‌ی ملیۆنێری كه‌ناڵ 4، له‌سه‌ر ئه‌وه‌ی كه‌ ماوه‌ی پتر له‌ دوو مانگه‌ به‌رنامه‌كه‌ی په‌خش نه‌كراوه‌ و خه‌ڵاته‌كه‌ی پێ نه‌دراوه‌، به‌ نیازه‌ رێگه‌ی یاسایی له‌ دژی ئه‌م كه‌ناڵه‌ ئاسمانییه‌ بگرێته‌ به‌ر. له‌مباره‌وه‌ هاوڵاتی (كامه‌ران ره‌مه‌زان محه‌ممه‌د) كه‌ دانیشتووی هاوینه‌هه‌واری (مه‌سیف سه‌لاحه‌دین)ـه‌ و هه‌ڵگری بڕوانامه‌ی بكالۆریۆس له‌ كۆلیژی یاسای زانكۆی سه‌لاحه‌دین و ماسته‌ری له‌ كارگێڕی و كار له‌ زانكۆی لوبنانی فه‌ره‌نسی هه‌یه‌ به‌ ئاژانسی په‌یامنێری راگه‌یاند كه‌ له‌ 29/5/2010 به‌شداری له‌ به‌رنامه‌ی ملیۆنێری كه‌ناڵ چوار كردووه‌ و به‌رنامه‌كه‌شی وێنه‌ی گیراوه‌، به‌ڵام تاوه‌كو ئێستا نه‌ به‌رنامه‌ی په‌خش كراوه‌ و نه‌ واده‌ی په‌خش كردنه‌كه‌شی پێ گوتراوه‌. سه‌باره‌ت به‌ به‌دستهێنانی بڕی ئه‌و پاره‌یه‌ی به‌ خه‌ڵات له‌م به‌رنامه‌یه‌ كه‌ بردوویه‌تییه‌وه‌، كامه‌ران گووتی: دوا پرسیار، پرسیاری چوارده‌هه‌م بوو كه‌ وه‌ڵامم دایه‌وه‌ و بڕی 50 ملیۆن دینارم مسۆگه‌ر كردووه‌، ته‌نها پرسیاری 15 مابوو كه‌ بڕی خه‌ڵاتی راست وه‌ڵامدانه‌وه‌كه‌ی 100 ملیۆن دینار بوو، به‌ڵام من به‌ 50 ملیۆن دینار له‌ درێژه‌ پێدانی به‌رنامه‌ كشامه‌وه‌. هه‌روه‌ها ده‌رباره‌ی ئه‌وه‌ی كه‌ی بڕیاربووه‌ به‌رنامه‌كه‌ی په‌خش بكرێت، ئه‌م هاوڵاتییه‌ گووتی: دوای به‌رنامه‌كه‌ ته‌نها به‌ڵێن نامامه‌یه‌كیان پێ پڕكردمه‌وه‌ كه‌ دوای دوو هه‌فته‌ تێپه‌ڕبوون به‌سه‌ر په‌خشكردنی به‌رنامه‌كه‌، ئه‌وا مافی وه‌رگرتنی خه‌ڵاته‌ 50 ملیۆن دینارییه‌كه‌ی هه‌یه‌. هه‌ر وه‌كو خۆی ئاماژه‌ی پێدا، له‌ ماوه‌ی رابردوو به‌هۆكاری دواكه‌وتنی په‌خش كردنی به‌رنامه‌كه‌ی و چاوه‌ڕوانییه‌كی زۆر، دوو جار سه‌ردانی ئه‌م كه‌ناڵه‌ ئاسمانییه‌ی كردووه‌، به‌ڵام له‌لایه‌ن پاسه‌وانی به‌رده‌م ده‌رگای كه‌ناڵه‌كه‌ رێگه‌ی چوونه‌ ژووره‌وه‌ی پێ نه‌دراوه‌. هه‌روه‌ها چه‌ندین ژماره‌ی كه‌سانی به‌رپرس و ئیداری ئه‌م كه‌ناڵه‌ی وه‌رگرتووه‌ و په‌یوه‌ندی پێوه‌كردوون، به‌ڵام نه‌یتوانیوه‌ له‌گه‌ڵ هیچ یه‌كێك له‌و كه‌سانه‌ی كه‌ خۆی ئاماژه‌ی پێدا، قسه‌یان له‌گه‌ڵ دا بكات، یا ئه‌وه‌تا وه‌ڵام ناده‌نه‌وه‌ یاخود ژماره‌ مۆبایله‌كانیان داخراوه‌، بۆیه‌ كه‌وتۆته‌ نیگه‌رانییه‌كی زۆر ده‌ڵێت: ئه‌گه‌ر وا بڕوات خه‌ڵاته‌كه‌ی پێ نه‌درێت و وه‌ڵامی نه‌ده‌نه‌وه‌، ئه‌وا دژ به‌م كه‌ناڵه‌ رێگه‌ی یاسایی ده‌گرێته‌به‌ر. فه‌رموو له‌ خواره‌وه‌ چه‌كه‌كه‌ی ئه‌م هاووڵاتییه‌ ببینن كه‌ 50 ملیۆنی بۆ نووسراوه‌ تا وه‌ری بگرێتبراوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Kurdzhin-632788adee
توقيــع العضو شميران كركوكي
فيــرو
مؤســـس منتديـــات كركوك تايمزمؤســـس منتديـــات كركوك تايمز
فيــرو
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا   براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالإثنين 09 أغسطس 2010, 1:57 am

ده سخوش
توقيــع العضو فيــرو
https://xp10.ahlamontada.com
دانيار كوردى
عضو ذهبيعضو ذهبي
دانيار كوردى
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا   براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالخميس 12 أغسطس 2010, 6:44 pm

باده ستى لى بشوات / ده ست خوش شميران
توقيــع العضو دانيار كوردى
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا   براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا Icon_minitimeالأحد 15 أغسطس 2010, 12:44 pm

سوباستان ده كه م
توقيــع العضو شميران كركوكي

براوةى بةرنامةى مليؤنير كةنال 4 ئةداتة دادكا

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

(( مَا يَلْفِظُ مِنْ قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَقِيبٌ عَتِيدٌ))