منتديات كركوك تايمز

منتديات كركوك تايمز

الرئيسيةس .و .جالتسجيلدخول
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فيــرو - 3141

شميران كركوكي - 2120

Rasti - 1769

zoba - 1578

كــاردينيــا - 1350

دمعة حزن - 579

A.O.J - 538

Aramos - 497

ديدار - 410

دانيار كوردى - 404

المواضيع الأخيرة
» استضافة مجانية مع دومين .com مجاني مدى الحياة
الخميس 10 ديسمبر 2015, 4:36 pm من طرف hayderaltimimi

» ليلى والخمسين حرامي .. بقلمي
الإثنين 09 نوفمبر 2015, 7:19 pm من طرف حجي تمساح

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
الأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:56 pm من طرف فيــرو

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
الأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:52 pm من طرف فيــرو

» ثغرة XSS
الثلاثاء 27 أغسطس 2013, 5:20 pm من طرف فيــرو

» موقع يقدم اخر الثغرات
السبت 24 أغسطس 2013, 7:04 am من طرف فيــرو

» ثغرة جديدة
السبت 24 أغسطس 2013, 7:01 am من طرف فيــرو

» برنامج الهجوم على المواقع
السبت 24 أغسطس 2013, 4:57 am من طرف فيــرو

عداد الزوار

hit counter

شاطر | 

لێكۆڵینه‌وه‌یه‌كی ئه‌مریكی: مه‌ترسییه‌كانی ته‌نیایی له‌ زیانه‌كانی جگه‌ره‌كێشان زیاتره‌

استعرض الموضوع السابق استعرض الموضوع التالي اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
شميران كركوكي
أدارةأدارة
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: لێكۆڵینه‌وه‌یه‌كی ئه‌مریكی: مه‌ترسییه‌كانی ته‌نیایی له‌ زیانه‌كانی جگه‌ره‌كێشان زیاتره‌    الأربعاء 04 أغسطس 2010, 4:35 pm

لێكۆڵینه‌وه‌یه‌كی ئه‌مریكی: مه‌ترسییه‌كانی ته‌نیایی له‌ زیانه‌كانی جگه‌ره‌كێشان زیاتره‌

دوورگه‌- رادیۆی (له‌نده‌ن) بڵاویكرده‌وه‌ كه‌ چه‌ند پسپۆرێكی سه‌ر به‌ زانكۆی (بریگام بۆنگ) له‌ ویلایه‌تی (یۆتا)ی ئه‌مریكی له‌ ئه‌نجامی لێكۆڵینه‌وه‌یه‌كدا گه‌یشتوونه‌ته‌ ئه‌وه‌ی كه‌ ته‌نیایی بۆ مرۆڤ زۆر خراپ و ترسناكه‌، ئه‌و پسپۆره‌ ئه‌مریكییانه‌ رایانگه‌یاندووه‌ كه‌ مه‌ترسییه‌كانی ته‌نیایی هێنده‌ زۆره‌ ته‌نانه‌ت له‌ زیانه‌كانی جگه‌ره‌كێشانیش زیاتره‌. ئه‌و پسپۆرانه‌ ئه‌وه‌شیان روونكرده‌وه‌ كه‌ ته‌نیایی و دووره‌په‌رێزی له‌ تاكه‌كانی دیكه‌ی ناو كۆمه‌ڵگا زیانێكی زۆری هه‌یه‌ و زیانه‌كه‌ی به‌قه‌ده‌ر ئه‌وه‌یه‌ كه‌ رۆژانه‌ 15 جگه‌ره‌ بكێشیت..ئه‌مه‌ وێڕای ئه‌وه‌ی كه‌ ته‌نیایی و دووره‌په‌رێزی هۆكاری سه‌ره‌كی زیان گه‌یاندنه‌ به‌ جه‌سته‌ و ئاڵووده‌بوونه‌ به‌ مه‌ی خواردنه‌وه‌، بۆیه‌ پێویسته‌ مرۆڤ پشت له‌ ته‌نیایی و دووره‌په‌رێزی بكات و تێكه‌ڵی تاكه‌كانی دیكه‌ی ناو كۆمه‌ڵگا بێت. شایانی باسه‌ ئه‌م لێكۆڵینه‌وه‌یه‌ له‌سه‌ر زیاتر له‌ 300 هه‌زار كه‌س ئه‌نجامدراوه‌ و ئه‌نجامی لێكۆڵینه‌وه‌ش په‌یوه‌ندی نه‌ك هه‌ر به‌ ته‌مه‌نێك، به‌ڵكو په‌یوه‌ندی به‌ هه‌موو ته‌مه‌نه‌كانه‌وه‌ هه‌یه‌ و پێویسته‌ مرۆڤ له‌ هه‌موو ته‌مه‌نه‌كانه‌وه‌ به‌مانای وشه‌ بوونه‌وه‌رێكی كۆمه‌ڵایه‌تی بێت و تێكه‌ڵی خه‌ڵك بێت و خۆی له‌ ته‌نیایی و دووره‌په‌رێزی به‌دوور بگرێت.

دوورگه‌
توقيــع العضو شميران كركوكي

بیر له‌ زیان بكه‌وه‌ به‌لام خه‌فه‌تی بو مه‌خو
كــاردينيــا
أدارةأدارة
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: لێكۆڵینه‌وه‌یه‌كی ئه‌مریكی: مه‌ترسییه‌كانی ته‌نیایی له‌ زیانه‌كانی جگه‌ره‌كێشان زیاتره‌    الأربعاء 04 أغسطس 2010, 7:59 pm

عاشت ايدك
توقيــع العضو كــاردينيــا

شميران كركوكي
أدارةأدارة
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: لێكۆڵینه‌وه‌یه‌كی ئه‌مریكی: مه‌ترسییه‌كانی ته‌نیایی له‌ زیانه‌كانی جگه‌ره‌كێشان زیاتره‌    الخميس 05 أغسطس 2010, 1:09 am

سوبا س بو  به يامه كه ت
توقيــع العضو شميران كركوكي

بیر له‌ زیان بكه‌وه‌ به‌لام خه‌فه‌تی بو مه‌خو

استعرض الموضوع السابق استعرض الموضوع التالي الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1