منتديات كركوك تايمز
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

منتديات كركوك تايمز

منتديات كركوك تايمز

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فيــرو - 3141
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Emptyله‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ I_voting_barله‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Empty 
شميران كركوكي - 2120
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Emptyله‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ I_voting_barله‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Empty 
Rasti - 1769
zoba - 1578
كــاردينيــا - 1350
دمعة حزن - 579
A.O.J - 538
Aramos - 497
ديدار - 410
دانيار كوردى - 404
مواضيع مماثلة
المواضيع الأخيرة
» استضافة مجانية مع دومين .com مجاني مدى الحياة
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالخميس 10 ديسمبر 2015, 4:36 pm من طرف hayderaltimimi

» ليلى والخمسين حرامي .. بقلمي
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالإثنين 09 نوفمبر 2015, 7:19 pm من طرف حجي تمساح

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:56 pm من طرف فيــرو

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:52 pm من طرف فيــرو

» ثغرة XSS
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالثلاثاء 27 أغسطس 2013, 5:20 pm من طرف فيــرو

» موقع يقدم اخر الثغرات
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:04 am من طرف فيــرو

» ثغرة جديدة
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:01 am من طرف فيــرو

» برنامج الهجوم على المواقع
له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 4:57 am من طرف فيــرو

عداد الزوار

hit counter

شاطر | 

له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Empty
مُساهمةموضوع: له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌   له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالأحد 01 أغسطس 2010, 4:46 pm

له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Kurdzhin-4a375966fe
به‌پیی‌ لێكۆڵینه‌وه‌یه‌ك كه‌ پزیشكه‌كانی‌ نه‌خۆشخانه‌ی‌ (گیڵ) له‌زانكۆی‌ (گاچۆن) ی‌ كوریا له‌سه‌ر (366) سێسه‌دو سی‌و شه‌ش پیاوی‌ سه‌روو ته‌مه‌ن (40) چل ساڵییه‌وه‌ ئه‌نجامیانداوه‌ ئاشكرابووه‌، ئه‌گه‌ر په‌نجه‌ی‌ ئه‌ڵقه‌ی‌ ده‌سته‌ڕاست له‌په‌نجه‌ی‌ ئاماژه‌كردن درێژتربوو، ئه‌وا مانای‌ ئه‌وه‌یه‌ كه‌ مه‌ترسی‌ تووشبوون به‌نه‌خۆشی‌ شێرپه‌نجه‌ی‌ پرۆستات زۆر زیاتره‌ له‌وكه‌سانه‌دا.

هاوكات ئه‌گه‌ر په‌نجه‌ی‌ ئه‌ڵقه‌ی‌ ده‌سته‌ڕاست له‌په‌نجه‌ی‌ ئاماژه‌ گه‌وره‌‌و درێژ تر بوو یاخود وه‌ك یه‌كبوون، ئه‌وا مانای‌ ئه‌وه‌یه‌ ئه‌و كه‌سانه‌ كه‌متر ڕووبه‌رووی‌ نه‌خۆشی‌ ده‌بنه‌وه‌.
له‌لێكۆڵینه‌وه‌كانی‌ پێشووتردا ئاماژه‌ به‌وه‌كرابوو، ئه‌گه‌ر په‌نجه‌ی‌ ئه‌ڵقه‌ی‌ ده‌سته‌ڕاست درێژتربوو، ئه‌وا ئه‌و كه‌سانه‌ كه‌متر مه‌ترسی‌ تووشبوون به‌نه‌خۆشی‌ دڵیان لێده‌كرێت‌و ئازاره‌كانی‌ دڵیان كه‌مده‌بێته‌وه‌‌و سه‌ركه‌وتووش ده‌بن له‌كاتی‌ تاقیكردنه‌وه‌كاندا.

ئایا ده‌زانن كه‌ په‌نجه‌كانی‌ ده‌ستتان له‌باره‌ی‌ كه‌سایه‌تیتانه‌وه‌ چه‌ندین ڕاستی‌ ده‌خاته‌ ڕوو؟
له‌ئێستادا له‌ئینگلته‌را په‌رتووكێك كه‌وتووه‌ته‌ بازاڕه‌كانه‌وه‌ به‌ناوی‌ (په‌رتووكی‌ په‌نجه‌)، كه‌ چه‌ندین تایبه‌تمه‌ندی‌ په‌نجه‌كانی‌ ده‌ست‌و درێژی په‌نجه‌كان ده‌خاته‌ڕوو، ئه‌مانه‌ش چه‌ند نموونه‌یه‌كی‌ ئه‌و په‌رتووكه‌ن:
* ئه‌گه‌ر كه‌سێك په‌نجه‌ی‌ ئه‌ڵقه‌ی‌ له‌په‌نجه‌ی‌ ئاماژه‌كردنی‌ درێژتربێت:
1- له‌ڕووداوه‌ مه‌ترسیداره‌كان ناترسێت.
2- له‌ده‌ره‌وه‌ كه‌سێكی‌ زۆر هه‌ستیاره‌.
3- كه‌سێكه‌ ئاره‌زووی‌ موزیسیانی‌ تێدایه‌.
4- كه‌سێكی‌ كاریگه‌ر ده‌بێت.
5- كه‌سێكی‌ شاره‌زاو زیره‌كه‌، به‌تایبه‌تی‌ له‌ڕووی‌ كۆمه‌ڵایه‌تییه‌وه‌.
* ئه‌گه‌ر په‌نجه‌ی‌ ئه‌ڵقه‌ له‌په‌نجه‌ی‌ ئاماژه‌كردن كورتربێت، ئه‌م حاڵه‌ته‌ زیاتر له‌خاماندا ده‌بیندرێت:
1- له‌ڕووی‌ دیكۆراتی‌ ماڵ، كاری‌ ئیداری‌‌و خزمه‌ته‌ ته‌ندروستییه‌كاندا سه‌ركه‌وتوو ده‌بێت.
2- ترس‌و دڵه‌ ڕاوكێی‌ هه‌یه‌‌و هه‌ستی‌ خۆی بۆ كه‌سانی‌ به‌رامبه‌ر ده‌رناخات.
3- له‌كاتی‌ قسه‌كردندا ده‌توانێت كاریگه‌ری‌ له‌سه‌ر كه‌سانی‌ ده‌وروبه‌ری‌ دروست بكات‌و سه‌رنجیان به‌لای‌ خۆیدا ڕابكێشێت.
* كه‌سێك كه‌ په‌نجه‌ی‌ ئه‌ڵقه‌ی‌ له‌گه‌ڵ په‌نجه‌ی‌ ئاماژه‌كردنی‌ یه‌كسان بێت:
1- قسه‌ له‌سه‌ر شتێك ناكات، ئه‌گه‌ر بڕوای‌ پێنه‌بێت.
2- ڕق‌و كینه‌كانی‌ له‌دڵی‌ خۆیدا ده‌هێڵێته‌وه‌.

radoi nawxo
توقيــع العضو شميران كركوكي
كــاردينيــا
أدارةأدارة
كــاردينيــا
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌   له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالأحد 01 أغسطس 2010, 6:04 pm

يسلموووووووووووو
توقيــع العضو كــاردينيــا
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌   له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌ Icon_minitimeالأحد 01 أغسطس 2010, 9:18 pm

سوباس بوبه يامه كه ت
توقيــع العضو شميران كركوكي

له‌ڕێگه‌ی‌ په‌نجه‌كانته‌وه‌ كه‌سایه‌تیت بزانه‌

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق الرجوع الى أعلى الصفحة 

مواضيع مماثلة

+
صفحة 1 من اصل 1

(( مَا يَلْفِظُ مِنْ قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَقِيبٌ عَتِيدٌ))