منتديات كركوك تايمز
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

منتديات كركوك تايمز

منتديات كركوك تايمز

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فيــرو - 3141
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Emptyیاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ I_voting_barیاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Empty 
شميران كركوكي - 2120
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Emptyیاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ I_voting_barیاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Empty 
Rasti - 1769
zoba - 1578
كــاردينيــا - 1350
دمعة حزن - 579
A.O.J - 538
Aramos - 497
ديدار - 410
دانيار كوردى - 404
مواضيع مماثلة
المواضيع الأخيرة
» استضافة مجانية مع دومين .com مجاني مدى الحياة
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالخميس 10 ديسمبر 2015, 4:36 pm من طرف hayderaltimimi

» ليلى والخمسين حرامي .. بقلمي
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالإثنين 09 نوفمبر 2015, 7:19 pm من طرف حجي تمساح

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:56 pm من طرف فيــرو

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:52 pm من طرف فيــرو

» ثغرة XSS
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالثلاثاء 27 أغسطس 2013, 5:20 pm من طرف فيــرو

» موقع يقدم اخر الثغرات
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:04 am من طرف فيــرو

» ثغرة جديدة
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:01 am من طرف فيــرو

» برنامج الهجوم على المواقع
یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 4:57 am من طرف فيــرو

عداد الزوار

hit counter

شاطر | 

یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Empty
مُساهمةموضوع: یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌   یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالأحد 18 يوليو 2010, 5:44 am

له‌ به‌لاوكراوه‌یه‌كی رۆژنامه‌ی ماركای ئیسپانی دا ئاماژه‌ی به‌یاسایه‌كانی راهێنه‌ری به‌ره‌گه‌ز پورتوگالی راهینه‌ری نویێ‌ یانه‌ی ریال مه‌درید خوزیه‌مۆرینیۆ كردوه‌، له‌یه‌كه‌م یه‌كه‌یی مه‌شقی یدا، مۆرینیۆ چه‌ند یاسایه‌كه‌ی له‌ مه‌شقه‌كان دایناوه‌ ئه‌مه‌ش نهێنی ئه‌م سه‌ركه‌وتنانه‌ ده‌دركێنیت كه‌وا مۆرینیۆ له‌گه‌ل ئه‌نته‌ر میلان له‌خولی پاله‌وانانی ئه‌وروپا به‌ده‌ستی هیناوه‌،ئیستاش فه‌رموون له‌گه‌ل یاسایه‌كانی مۆرینیۆ:

1.ئه‌و یاریزانه‌ی یه‌ك خوله‌ك له‌مه‌شقه‌كان دوابكه‌وێت نابێت له‌مه‌شقه‌كان به‌ژداری بكات له‌و یاری یه‌دا یاری ناكات.
2.مه‌شقه‌كان هه‌موو به‌شه‌كانی جه‌سته‌یی و ته‌كتیكی ده‌گرێته‌وه‌ بۆ ئه‌وه‌ی یاریزانه‌كان توانای جه‌سته‌ییان به‌هێز بێت.
3.یاریزانه‌كان یه‌ك كاتژمێر پێش ئه‌نجام دانی مه‌شقه‌كان ده‌بێت ئاماده‌بن ،ئه‌و یاریزانانه‌یی پێكانیان هه‌یه‌ دوو كاتژمێر پێش مه‌شقه‌كان ئاماده‌ ده‌بن، یه‌ك كاتژمێر له‌گه‌ل پزیشكی تایبه‌تیان كاتژمێره‌كه‌ی تریش ئاماده‌بونیان بۆ مه‌شق.
4.قه‌ده‌غه‌یه‌ به‌كارهێنانی مۆبایل له‌ ڤالدیباس و مه‌شق و سه‌ربازگه‌ و هوتێل له‌ پێش یاریه‌كان دا.
5.پاسی یاریزان یه‌ك خوله‌ك نابێت چاوه‌رێی یاریزانه‌كان بكات با هه‌ر چ ناوه‌كی هه‌بێت.
شایه‌نی وه‌بیر هێنانه‌وه‌یه‌ له‌ رۆژی پێنج شه‌ممه‌ 15 یولیو یاریزانه‌كان پشكنینی پزیشكی یان ئه‌نجام دا ،به‌یانی هه‌ینی یه‌كه‌م مه‌شقی یان ئه‌نجام دا له‌ ڤالدیباس به‌ راهێنه‌رایه‌تی مۆرینیو ،ره‌تی كرده‌وه‌ داوایه‌كه‌ی پاله‌وانانی مۆندیالی 2010 جیهان كه‌وا هه‌فته‌یه‌كی تڕ پێیان ببه‌خشێت بۆ پشودانیان ،له‌ 2 ئۆغستس له‌ كاتی دیار كراو ده‌بێت ئاماده‌بن .

یاریگا
توقيــع العضو شميران كركوكي
فيــرو
مؤســـس منتديـــات كركوك تايمزمؤســـس منتديـــات كركوك تايمز
فيــرو
بيانات العضو

یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Empty
مُساهمةموضوع: رد: یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌   یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌ Icon_minitimeالإثنين 19 يوليو 2010, 6:26 pm

زور سوباس كولي بامية
توقيــع العضو فيــرو
https://xp10.ahlamontada.com

یاسیایه‌كانی مۆرینیۆ له‌ شاهانه‌

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق الرجوع الى أعلى الصفحة 

مواضيع مماثلة

+
صفحة 1 من اصل 1

(( مَا يَلْفِظُ مِنْ قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَقِيبٌ عَتِيدٌ))