منتديات كركوك تايمز
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

منتديات كركوك تايمز

منتديات كركوك تايمز

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فيــرو - 3141
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Emptyنهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات I_voting_barنهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Empty 
شميران كركوكي - 2120
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Emptyنهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات I_voting_barنهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Empty 
Rasti - 1769
zoba - 1578
كــاردينيــا - 1350
دمعة حزن - 579
A.O.J - 538
Aramos - 497
ديدار - 410
دانيار كوردى - 404
مواضيع مماثلة
المواضيع الأخيرة
» استضافة مجانية مع دومين .com مجاني مدى الحياة
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالخميس 10 ديسمبر 2015, 4:36 pm من طرف hayderaltimimi

» ليلى والخمسين حرامي .. بقلمي
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالإثنين 09 نوفمبر 2015, 7:19 pm من طرف حجي تمساح

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:56 pm من طرف فيــرو

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:52 pm من طرف فيــرو

» ثغرة XSS
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالثلاثاء 27 أغسطس 2013, 5:20 pm من طرف فيــرو

» موقع يقدم اخر الثغرات
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:04 am من طرف فيــرو

» ثغرة جديدة
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:01 am من طرف فيــرو

» برنامج الهجوم على المواقع
نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 4:57 am من طرف فيــرو

عداد الزوار

hit counter

شاطر | 

نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Empty
مُساهمةموضوع: نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات   نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالجمعة 21 مايو 2010, 5:52 pm

كێ‌ له‌ئێمه‌ ئاره‌زووی‌ ئه‌وه‌ ناكات ته‌مه‌نێكی‌ درێژ بژی‌، توێژینه‌وه‌یه‌كی‌ نۆی‌ ده‌ریخستووه‌، چه‌ند شتێك هه‌ن ئه‌گه‌ر په‌یڕه‌وبكرێن له‌ژیانی‌ هاوسه‌ریدا، ته‌مه‌ن درێژده‌كه‌ن.

له‌سه‌ره‌تادا پێوسته‌ بیروڕات به‌رامبه‌ر به‌پرۆسه‌ی‌ هاوسه‌رگیری‌ بگۆڕیت‌و چاوپێكه‌وتنی‌ ئه‌و كه‌سانه‌ كه‌مكه‌ره‌وه‌ كه‌ ڕه‌شبینن‌و گوێ بۆ قسه‌كانیان مه‌گره‌، كاته‌كانی‌ ژیان ته‌رخانبكه‌ بۆ دۆزینه‌وه‌ی‌ كه‌سێكی‌ گونجاو، تا بیكه‌یته‌ هاوسه‌ری‌ ژیانت.
ئه‌و پیاوانه‌ی‌ ژیانی‌ هاوسه‌ریان پێكهێناوه‌، ته‌مه‌نیان درێژتره‌ له‌و پیاوانه‌ی‌ ته‌نیان‌و ژیانی‌ هاوسه‌ریان پێكنه‌هێناوه‌، به‌گوێره‌ی‌ توێژینه‌وه‌یه‌كی‌ ئه‌ڵمانی‌، كه‌ یه‌كێك له‌كۆمپانیاكانی‌ ده‌رمان ئه‌نجامیانداوه‌ ده‌ركه‌وتووه‌، پرۆسه‌ی‌ هاوسه‌رگیری‌ گرنگی‌ خۆی‌ هه‌یه‌ له‌سه‌ر ته‌ندروستی‌‌و كه‌سایه‌تی‌‌و مێشكی‌ هاوسه‌ره‌كان.

زانایان بڕوایان وایه‌، كه‌ هاوسه‌رگیری‌ گۆڕانكاری‌ به‌سه‌ر مێكشی‌ مرۆڤدا ده‌هێنێت‌و یارمه‌تی‌ مرۆڤه‌كان ده‌دات ئه‌و په‌ستانه‌ی‌ له‌ئه‌نجامی‌ كاركردندا تووشی‌ ده‌بێته‌وه‌ بڕه‌وێته‌وه‌، كه‌م خه‌وی‌ كه‌مده‌كاته‌وه‌‌و ماسولكه‌كانی‌ دڵ به‌هێزده‌كات‌و ده‌بێته‌هۆی‌ له‌ناوبردنی‌ زۆربه‌ی‌ به‌كتریاكان‌و قژبه‌هێزده‌كات.

له‌توێژینه‌وه‌یه‌كی‌ تری‌ نوێدا كه‌ په‌یمانگه‌ی‌ (ماكس بلانك) بڵاوی‌ كردووه‌ته‌وه‌، ئه‌نجامه‌كان ده‌ریان خستووه‌، جیاوازی‌ ته‌مه‌ن له‌نێوان ژن‌و پیاودا ده‌ورێكی‌ گه‌وره‌ی‌ هه‌یه‌ له‌سه‌رته‌مه‌نی‌ هه‌ردوولا، ئه‌و ژنه‌ی‌ هاوسه‌رگیری‌ له‌گه‌ڵ پیاوێكدا ئه‌نجامبدات، كه‌ له‌خۆی‌ بچوكتربێت یاخود له‌خۆی‌ گه‌وره‌تر بێت، ئه‌گه‌ری‌ مردنی‌ زۆر زیاتره‌ له‌و ژنانه‌ی‌ هاوسه‌رگیری‌ له‌گه‌ڵ پیاوێكدا بكات هاوته‌مه‌نی‌ خۆی‌ بێت.

توێژینه‌وه‌كه‌ ئامۆژگاری‌ خانمان ده‌كات ئه‌گه‌ر ده‌یانه‌وێت ته‌مه‌ن درێژبن هاوسه‌رگیری‌ له‌گه‌ڵ كه‌سێكدا بكه‌ن نزیك بێت له‌ته‌مه‌نیانه‌وه‌، ئه‌م توێژینه‌وه‌یه‌ زیاتر له‌یه‌ ملیۆن ژن‌و مێرد له‌ئه‌ڵمانیاو هۆڵندا به‌شداریان تێداكردووه‌.

توقيــع العضو شميران كركوكي
A.O.J
عضو الماسيعضو الماسي
A.O.J
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: نهينيك ته مه نى هاوسه ره كان دريز ده كات   نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالجمعة 21 مايو 2010, 7:41 pm

دةست خؤش
به لام جةند ساليك فرق ى تةمةن باشتره
به راى من
توقيــع العضو A.O.J
شميران كركوكي
أدارةأدارة
شميران كركوكي
بيانات العضو

مُساهمةموضوع: رد: نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات   نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات Icon_minitimeالجمعة 21 مايو 2010, 10:57 pm

سوباس ئه مه راى جه ندزانايه كه
توقيــع العضو شميران كركوكي

نهێنیه‌ك ته‌مه‌نی‌ هاوسه‌ره‌كان درێژده‌كات

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق الرجوع الى أعلى الصفحة 

مواضيع مماثلة

+
صفحة 1 من اصل 1

(( مَا يَلْفِظُ مِنْ قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَقِيبٌ عَتِيدٌ))