منتديات كركوك تايمز
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

منتديات كركوك تايمز

منتديات كركوك تايمز

الرئيسيةأحدث الصورالتسجيلدخول
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
فيــرو - 3141
بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Emptyبە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ I_voting_barبە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Empty 
شميران كركوكي - 2120
بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Emptyبە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ I_voting_barبە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Empty 
Rasti - 1769
zoba - 1578
كــاردينيــا - 1350
دمعة حزن - 579
A.O.J - 538
Aramos - 497
ديدار - 410
دانيار كوردى - 404
مواضيع مماثلة
    المواضيع الأخيرة
    » استضافة مجانية مع دومين .com مجاني مدى الحياة
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالخميس 10 ديسمبر 2015, 4:36 pm من طرف hayderaltimimi

» ليلى والخمسين حرامي .. بقلمي
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالإثنين 09 نوفمبر 2015, 7:19 pm من طرف حجي تمساح

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:56 pm من طرف فيــرو

» شل c99 مع الشرح بالفيديو
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالأربعاء 04 سبتمبر 2013, 4:52 pm من طرف فيــرو

» ثغرة XSS
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالثلاثاء 27 أغسطس 2013, 5:20 pm من طرف فيــرو

» موقع يقدم اخر الثغرات
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:04 am من طرف فيــرو

» ثغرة جديدة
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 7:01 am من طرف فيــرو

» برنامج الهجوم على المواقع
    بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالسبت 24 أغسطس 2013, 4:57 am من طرف فيــرو

عداد الزوار

hit counter

شاطر | 

بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق اذهب الى الأسفل 
    كاتب الموضوعرسالة
    شميران كركوكي
    أدارةأدارة
    شميران كركوكي
    بيانات العضو

بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Empty
    مُساهمةموضوع: بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ   بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالسبت 08 مايو 2010, 7:47 pm

بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ له‌ که‌ناڵی ڕۆتانا په‌خش ده‌کرێ

کورد میلۆدی – هونەری – گرێبەست /

هەولێر- 2 ئایار/مایۆ – (کورد میلۆدی)ـ دوای تەواو بوونی دووەم ئەلبومی خۆی بە ناوی (شیکە واوا) هونەرمەنی گۆرانیبێژ “دەشنێ موڕاد” بە پێی گرێبەستێکی لەگەڵ کۆمپانیای ڕۆتانا، گۆرانی شیکە واوا بە هەردوو زمانی ( کوردی ، عەرەبی ) کلیپ دەکات و لە کەناڵی ڕۆتانا لە ماوەیەکی نزیکدا دێتە وەشاندن .

دەشنێ موڕاد لە لێدوانێکی تایبەت بە (کورد میلۆدی) گوت”ئێستا هەموو کارەکانی کلیپی شیکە واوا تەواو بووە، ئەمڕۆ کلیپەکە دەگاتەوە کوردستان و بۆ هەموو بینراوەکانی کوردی دەنێرین.

شیکە واوا لە ئاوازی هونەرمەند هەڵکەوت زاهیرە و تێکستەکەشی لە لایەن حەمە سەعید ئیبراهیم نووسراوە، لە لایەن دەرهێنەری بەناوبانگی عەرەبی ( فادی حداد ) هاتۆتە کلیپ کردن و ئەمڕۆ لە کەناڵە کوردیەکان دەوەشێندرێ و وا بڕیارە لە ماوەیەکی نزیک لە کەناڵی ڕۆتانای عەرەبی بێتە بەخش کردن .

لای خۆیەوە ئاواز دانەر هەڵکەوت زاهیر بە (کورد میلۆدی) گوت” ئەمە هەنگاوێکی نوێ و باش بوو، ئێمە کاری زۆر باشترمان لە بەرنامە داهەیە و لە داهاتوویەکی نزیک هەمووی دەبینرێ، ئەم گرێبەستەی ڕۆتانا و دەشنێ پردی پەیوەندی لە نێوان هونەرمەندە کوردەکان و گەورە کۆمپانیای عەرەبی ڕۆتانا دروست دەکات، چونکە دەشنێ یەکەم هونەرمەندی کورد دەبێت کە بە تەنیا گۆرانی بڵێت و لە کەناڵی ڕۆتانا بەرهەمەکەی بوەشێندرێ .

هەژێی گوتنێیە دەشنێ موڕاد لە ساڵی 1986 لە دایکبووە، سەرەتا بە بەرنامەی بێ کۆنتڕۆل لە سەتەلایتی کوردستان تیڤی دەرکەوتووە، پاشان لە کۆڕەک تیڤی چەندین بەرنامەی هەبووە و وەک دەرهێنەر کاری لە کلیپ و بەرنامە کردووە، خاوەنی دوو ئەلبومی گۆرانیە بە ناوی (هێلاهۆپ، شیکە واوا) کە سەرجەم ئاوازەکانی لە لایەن هونەرمەندی موزیکزان هەڵکەوت زاهیرەوە بۆ دانراوە.
    توقيــع العضو شميران كركوكي
    فيــرو
    مؤســـس منتديـــات كركوك تايمزمؤســـس منتديـــات كركوك تايمز
    فيــرو
    بيانات العضو

بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Empty
    مُساهمةموضوع: رد: بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ   بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ Icon_minitimeالأحد 09 مايو 2010, 3:59 am

زووووووووور سوباس
    توقيــع العضو فيــرو
    https://xp10.ahlamontada.com

بە پێی گرێبەستێک، شیکە واوای دەشنێ

استعرض الموضوع التالي استعرض الموضوع السابق الرجوع الى أعلى الصفحة 

مواضيع مماثلة

+
    صفحة 1 من اصل 1

(( مَا يَلْفِظُ مِنْ قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَقِيبٌ عَتِيدٌ))